sobota, 26 października 2013

Małe pomysły na przedświąteczny szał - wspieramy talenty

Czas płynie nieubłaganie.. dopiero co skończyło się lato a my już wyczekujemy świąt i pierwszego śniegu. W tym roku odpowiedzialnie postanowiłam zacząć zaopatrywać się w prezenty dużo wcześniej by nie przeżyć szoku zarówno finansowego jak i z powodu tłumu ludzi biegających po sklepach i strachu z obawy że ostatnia paczka nie zdąży dojść przed świętami.

Dziś moja pierwsza propozycja na niezwykły prezent dla przyjaciółki, siostry, mamy. Nie drogim kosztem możemy sprawić oryginalny i co najważniejsze niepowtarzalny prezent. Dziś natknęłam się na stronę niezwykle utalentowanej dziewczyny która robi biżuterię. Moim zdaniem wyróżnia się spośród innych i warto wspomóc jej talent tu: KLIK

Oto niektóre z jej projektów

Ceny zabójcze- wahają się w granicach 10 zł. Odrazu uprzedzam pytanie nie jest to wpis sponsorowany, nie dostałam w zamian żadnej bransoletki, ale z pewnością zamówię kilka sztuk :)

16 komentarzy:

 1. Bardzo ładne i urocze te bransoletki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ostatnia i pierwsza prześliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale śliczne:) Może i ja się skuszę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwsza i ostatnia jest cudowna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli masz ochotę na niespodziewaną paczuszkę świąteczno-mikołajkową,w której znajdziesz duuużo kosmetyków,to zapraszam do mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 6. PRZEŚLICZNE *_________*!
  zapraszam do nas, nowy post: http://boss-y.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. This makes me somewhat upset. Im not pointing fingers at you though, personally I think that its those that arent motivated to change.
  EcoFlex review
  Healthy Cleanse Reviews

  OdpowiedzUsuń
 8. Thanks a ton for blogging this, it was very helpful and told a ton
  jeux de sonic

  OdpowiedzUsuń
 9. steady once the info, hopefully this info can be useful for everyone who membacanya.oh yes yes do not forget to visit my blog ...!
  OBAT TAHAN LAMA DIATAS RANJANG
  OBAT PATAH TULANG
  OBAT KUAT TAHAN LAMA BERHUBUNGAN SEKUAL
  AWALUDIN
  OBAT PARU-PARU BOLONG

  OdpowiedzUsuń